PAYLAŞMAK SEVGİDİR

PAYLAŞMAK SEVGİDİR
PAYLAŞMAK SEVGİDİR

PAYLAŞMAK SEVGİDİR

Web sitemizin içeriği neden mi bu kadar önemli? Çünkü, (ARK) Kuşadası Hayvan Kurtarma Derneği (Animal Rescue Kuşadası) gibi bir kurumun, yardım etmek istediğimiz sokak hayvanlarının yaşamlarında bir değişim yaratabilmesi için çok sayıda üyeye, bağışa ve sponsora ihtiyacı var.

“BEĞENMEK” ve PAYLAŞMAK ARASINDAKİ FARK

Facebook’da yaptığınız beğeniler web sitemize yeni ziyaretçi gelmesini sağlamıyor ama paylaşımlarınız fark yaratıyor. Eğer web sitemizde yayımladığımız makaleleri ve yazıları; Twitter, Pinterest, LinkedIn, Whatsapp gibi sosyal medya ortamlarında paylaşırsanız derneğimize ve dolayısıyla hayvanlara yardımınız çok daha etkili oluyor.
Üyelerimizn çoğunun Türk kökenli olmamasından dolayı, yaşadığımız en büyük sorun, Türk hayvanseverlere ulaşmak oluyor. Bu konuda siz de, bize yardımcı olabilirsiniz. Nasıl mı? İngilizce yayınladığımız bir ilanı/yazıyı, konu içeriğini izah eden ufak bir Türkçe not ekleyerek paylaşmakla ARK derneğinin hayvanlara ev bulması, yerel üye ve sponsor sayısını arttıması konusunda büyük yardımınız olacaktır.
Aşağıda logolarını eklediğimiz çeşitli sosyal medya ortamında paylaşmak için yapmanız gereken tek şey, seçtiğiniz ortamın amblemi üzerine tıklamak. Her üye haftada ikiz kez paylaşım yaptığında derneğimizin başarısı sürekli artabilecektir. Sizden ricamız; haftada iki kez , istediğiniz sosyal medya ortamında, Türkçe bir açıklama ekleyerek web sitemizden içerikleri paylaşmanız, ve bu sayede yerel hayvanseverlerin derneğimizden haberdar ve yardımcı olamalarını sağlamanız.
Size bu konuda güveniyoruz. Yardımlarınız esirgemeyeceğinizi biliyoruz.